Drevenica Lipa

Drevenica Lipa

Drevenica Lipa

Popis:

Prízemie: v každej drevenici využijete spoločenskú miestnosť s krbom, LCD televízorom so satelitným príjmom, gaučovým sedením a detským kútikom. Miestnosť je prepojená s kuchyňou s keramickou varnou doskou, rúrou na pečenie, chladničkou s mrazničkou, rýchlovarnou kanvicou, mikrovlnnou rúrou, umývačkou riadu, jedálenským sedením a kuch. riadom. Kuchyňa obsahuje všetko potrebné pre prípravu vlastnej stravy. Nechýba samostatná toaleta s umývadlom. V drevenici je k dispozícii kapsulový kávovar NESCAFÉ – Dolce Gusto® (náhradné náplne je možné zakúpiť v obchodoch ako sú LIDL, COOP Jednota, Kaufland, TESCO a pod.)

Poschodie: tvoria tri spálne – 2-lôžková s manželskou posteľou, 3-lôžková s manželskou posteľou a jedným lôžkom a 3-lôžková s poschodovou posteľou a jedným lôžkom. Do spálne sa dá umiestniť detská postieľka – na vyžiadanie. Na poschodí v každej drevenici je taktiež kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou. Samozrejmosťou je bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Možnosť oddychu vo wellness relaxačnom centre s vírivkou Hot Spring, suchou a parnou saunou a odpočivárňou (za poplatok).

Spoločný čas strávite v samostatnej drevenici (slúžiacej pre všetkých hostí), kde si zahráte spoločenské hry, stolný tenis, biliard, šípky, zabavíte sa hrou na hracej konzole – X-BOX s kinektom a tiež si tu odložíte svoje lyže, bicykle alebo využijete sušič lyžiarok.

Drevenice sú nefajčiarske, s upraveným trávnikom vhodným na zábavu detí počas leta. Vaše ratolesti sa vyšantia na trampolíne alebo na detskom ihrisku (so šmýkačkou, preliezkami, hojdačkou). V exteriéri sú dva záhradné altánky s posedením, krbom na opekanie i grilovanie. Bonus je rovnako záhradná hojdačka. Vieme Vám zapožičať sánky a boby (zdarma). Šesť vozidiel komfortne zaparkujete v areáli rezortu.

Tešíme sa na Vás!

Ceny:

Obdobie Cena
Celoročne 07.01. – 21.12. 200 € – drevenica / noc
max. do 8 osôb, min. 2 noci
Veľkonočný pobyt 29.03. – 01.04. 250 € – drevenica / noc
max. do 8 osôb, min. 3 noci
Letná sezóna 28.06. – 01.09. 200 € – drevenica / noc
max. do 8 osôb, min. 5 noci
Vianočný pobyt 21.12. – 28.12. 250 € – drevenica / noc
max. do 8 osôb, min. 3 noci
Silvester 28.12. – 02.01. 400 € – drevenica / noc
max. do 8 osôb, min. 4 noci
Novoročný pobyt 02.01. – 07.01. 250 € – drevenica / noc
max. do 8 osôb, min. 3 noci
Záverečné upratovanie 30 € – drevenica / pobyt
* Cena prenájmu zahŕňa: *Služby za príplatok:
posteľná bielizeň, uteráky, sušič vlasov, WiFi internet, drevo do krbu, detská postieľka, sánky, boby, biliard, stolný tenis, šípky, rekreačný poplatok, parkovanie Vnútorná vírivka – 30€/hod.

Vnútorná suchá a parná sauna – 30€/hod.

*(Vnútornú vírivku a vnútornú saunu nie je možné používať súčasne)

Vonkajšia kúpacia kaďa s vírivkou 35€/deň min. 2 dni + 20€ každý ďalší deň
Vonkajšia sudová sauna 30€/deň

Zľavy
Zľava pre deti do 3 rokov – bez nároku na lôžko ZDARMA
Doplatky na mieste
Vratná kaucia 100 € / drevenica

Všetky uvedené ceny sú vrátane všetkých daní a miestnych poplatkov.

Pre viac info +421 918 995 342